• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 9 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Zamówienia online

Konsultacje dietetyczne

Każdy klient to nasze indywidualne wyzwanie. Przed wyborem odpowiedniej diety zapraszamy na bezpłatną konsultację do dyplomowanych dietetyków, którzy przeprowadzą szczegółowy wywiad żywieniowy, na podstawie któ®ego doradzą jaka dieta będzie dla Państwa najbardziej odpowiednia i prawidłowo zbilansowana. Ponadto, w trosce o zdrowie, a także osiągnięcie jak najlepszych efektów u naszych klientów, proponujemy regularne rozmowy kontrolne. Nasi specjaliści są do Państwa stałej dyspozycji w kontakcie mailowym oraz telefonicznym.

Nasz zespół dietetyczny zdobył swoje doświadczenie oraz praktykę w szpitalach na oddziałach: Gastroenterologiczny, Ginekologiczno-położniczy, Diabetologiczny, a także w szpitalach dziecięcych. Ponadto odbywał praktyki i staże w prywatnych poradniach dietetycznych, przedszkolach oraz firmach cateringowych.

Dietetyka od zawsze była naszą pasją, a zdrowe odżywianie sposobem na życie. Cały czas pragniemy się rozwijać i stawiamy sobie za cel przede wszystkim uświadamianie społeczeństwu jak odpowiednie żywienie i aktywny tryb życia pozytywnie wpływa na Nasze zdrowie.