• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 9 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Zamówienia online

Nasz dietetyk

Dietetyk

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że przez pracę i codzienne obowiązki zapomniałeś o śniadaniu? Nie zdążyłeś z obiadem, bo byłeś już spóźniony na kolejne spotkanie? Byłeś tak zmęczony, że nie starczyło Ci sił na przygotowanie kolacji?

Gdzieś, pomiędzy jednym spotkaniem, a drugim, w tłumie wieżowców i pośród pędzących warszawskich ulic, zapominamy o sobie, a przede wszystkim o najważniejszym, bez wątpienia, aspekcie naszego życia, jakim jest zdrowie. To właśnie brak chorób, dobre samopoczucie oraz równowaga psychiczna sprawiają, że możemy realizować się w każdej dziedzinie życia. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, niezbędna jest odpowiednia dieta. Niezwykle ważne jest, by dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, które dadzą nam energię, wspomogą procesy budulcowe oraz dodadzą nam witalności. Odpowiednio zbilansowane menu, bogate w składniki bioaktywne, witaminy i składniki mineralne niezwykle korzystnie wpływają na zdrowie, lepszy nastrój, dobrą koncentrację i pamięć, promienny wygląd, a także odporność. Pamiętajmy, że to co spożywamy, przekłada się na jakość naszego życia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często przez dzisiejsze tempo życia zapominamy o prawidłowej diecie, pomijamy posiłki i spożywamy „coś na szybko”, co odbija się na naszym zdrowiu. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Zachęcamy do skorzystania z naszego autorskiego cateringu dietetycznego, w którym każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne. 

Wszystkie diety zostały opracowane i zbilansowane przez zespół dyplomowanych dietetyków, zgodnie z zasadami zdrowego żywienia oraz są oparte o najnowsze światowe normy żywienia. Gwarantują zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie. Można u Nas dostać dietę: 1000 kcal, 1500 kcal i 2000 kcal oraz dietę wegetariańską i bez laktozy w tych samych zestawieniach kalorycznych. Oferujemy także dietę dla dzieci w różnym wieku. Menu każdej zostało dobrane tak, aby spełniało zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, w tym witaminy i składniki mineralne. Diety są przyrządzane w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.