• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Dieta płynna

Dieta sokowa

Kuracja płynna to prawdziwa bomba witaminowa w naszej szerokiej ofercie diet. Jest specjalnym rodzajem diety, która pozwala doskonale oczyścić i jednocześnie odżywić orga­nizm. Jego zła kondycja spowodowana nieodpowiednią dietą, stresem oraz czynnikami środowiska przyczynia się do powstawania chorób dietozależnych, które w dzisiejszych czasach są bardzo powszechne.  Są one efektem stylu życia jaki wybieramy i preferujemy.

Chcąc dodać sobie energii, sił a przede wszystkim przeprowadzić detox organizmu nie należy stosować restrykcyjnych i nudnych diet. Z myślą o wszystkich osobach pragnących przeprowadzić szybki proces regeneracji organizmu powstała kuracja płynna Juice by Przełom w Odżywianiu.

Recepta na zdrowie jest bardzo prosta i smaczna - 6 x 400 ml oraz 100 ml shot na start każdego dnia. A to wszystko zakręcone w ECO butelkach z poliestru z recyklingu.

Zamień poranną kawę na shota i zyskaj więcej siły na cały dzień!

Kuracja płynna jest doskonałym narzędziem do odżywienia i poprawy kondycji organizmu z uwagi na niemal 100%-ową wchłanialność składników pochodzących z warzyw i owoców.

W zależności od celu terapii oraz stopnia zaawansowania detoxu nasi dietetycy przygotowali specjalne pakiety.

Jeśli masz swoje ulubione smaki – masz możliwość stworzenia własnego, unikalnego zestawu, który pozwoli jeszcze łatwiej osiągnać cel.