• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 9 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Zamówienia online

Dlaczego my?

Dlaczego stworzyliśmy catering dietetyczny Przełom w Odżywianiu? Chcąc być odpowiedzialnym za coś, co się robi, aby móc mieć wpływ na to, jaką usługę dostarczamy naszemu Klientowi podjęliśmy decyzję, że jedynym i słusznym rozwiązaniem jest wykonanie jej samemu. Korzystanie z firm zewnętrznych nie daje nam takich możliwości. Nasza troska o najwyższą jakość dostarczanych usług spowodowała, że mamy dla Was to, co sami chcielibyśmy otrzymać.

Przełom w Odżywianiu to nie catering, to nowy styl życia, zdrowy, smaczny i przygotowany w odpowiednim zestawieniu kalorycznym przy zachowaniu odpowiednich zasad bilansowania, który poprawi twoje samopoczucie, a w dłuższej perspektywie zmieni Twoje nawyki żywieniowe. Dzięki 5 posiłkom dostarczanym codziennie pod Twój dom masz więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj to!

Może to jest właśnie Twój przełom, przełom w Twoim życiu!

Wszystkie jadłospisy naszego cateringu dietetycznego układane są przez młody i ambitny zespół dyplomowanych dietetyczek, które swoją pasję do zdrowego odżywiania przelewają na dietetyczny program żywieniowy. Wszystkie oferowane przez nas diety są dokładnie bilansowane i pokrywają w 100% zapotrzebowanie organizmu na wszystkie składniki odżywcze.

Dbamy o to, aby posiłki trafiające w Państwa ręce były przygotowywane z produktów zdrowych oraz pod względem jakości i smaku.

Teren dostawy obejmuje Warszawę i okolice.

Catering Przełom w odżywianiu


Zespół Przełom w Odżywianiu