• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Ekologiczne opakowania
  • Zamówienia online

Dlaczego my?

Tworząc naszą firmę w 2012 roku chcieliśmy stworzyć markę, dzięki której nasi Klienci zatroszczą się o to, co dla Nich najważniejsze - o własne zdrowie.

Przełom w Odżywianiu to nowy, zdrowy i smaczny styl życia. Nie jesteśmy zwykłym cateringiem dietetycznym. Stawiając na pierwszym miejscu dobro i zdrowie naszych Klientów stworzyliśmy własną, stacjonarną poradnię dietetyczną, w której każdy nasz Klient traktowany jest jednostkowo. Analizujemy potrzeby i dobieramy nasze diety do indywidualnych uwarunkowań i potrzeb. Przez cały czas trwania diety każdy Klient otoczony jest opieką naszego dietetyka klinicznego, który monitoruje postępy i w razie potrzeb koryguje rozpisany plan żywieniowy.

Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne potrzeby żywieniowe. Wychodząc im naprzeciw,  w naszym cateringu dietetycznym oferujemy różne rodzaje diet, w tym  także lecznicze oraz kompleksowe kuracje diety płynnej. Jednak, aby rodzaj diety był dla nas jak najkorzystniejszy, powinno być dobrane ściśle do nas i uwzględniać  wieku, płeć, poziom aktywności fizycznej oraz choroby nam towarzyszące. Brzmi skomplikowanie? My znaleźliśmy na to rozwiązanie.

Aby pomóc naszym Klientom w wyborze odpowiedniego sposobu żywienia tworzyliśmy własną, stacjonarną Poradnię Dietetyczną Przełom w Odżywianiu, w której można zasięgnąć profesjonalnej porady dietetyka klinicznego. Podczas konsultacji przeprowadzany wywiad zdrowotno - żywieniowy, wykonywane jest badanie składu ciała oraz interpretowane są wyniki badań. Na tej podstawie dietetyk jest w stanie zaproponować odpowiednią dietę dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby. Konsultacje okresowe pomagają monitorować przebieg zmian żywieniowych i odpowiednio je korygować. 

Nasi klienci nie zostają sami ze swoimi pudełkami. Na każdym etapie służymy pomocą i radą aby pomóc ukształtować zdrowe nawyki żywieniowe i odnieść sukces. Można się z nami kontaktować telefonicznie oraz mailowo. W trakcie korzystania z cateringu dietetycznego konsultacje dietetyczne są bezpłatne. 

Każdy posiłek traktujemy jako najcenniejszy dar, jaki możemy Wam oferować. Każda dieta, każde pudełko przygotowywane jest z największą pasją i zaangażowaniem – od momentu tworzenia receptur, aż do ich zamknięcia. Odpowiednie zbilansowanie makroskładników, witamin oraz składników mineralnych w połączeniu ze zróżnicowanymi smakami ułatwiają zmianę na stałe nawyków żywieniowych. Nasi dietetycy kliniczni przelewają w nasze diety całe swoje doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu każdy posiłek utrzyma Was w dobrym zdrowiu.

Dbając o komfort Klientów naszym cateringu dietetycznym umożliwiamy zgłaszanie wykluczeń w menu, a także oferujemy dwie tury dostaw: wieczorne oraz nocne tak, aby zachować jak najwyższą jakość posiłków. Do naszej oferty włączyliśmy także możliwość samodzielnego odbioru posiłków, zyskując tym samym specjalną zniżkę na każdy dzień diety. Nasze posiłki dostarczamy na terenie Warszawy i okolic, a ofertę naszej diety płynnej rozszerzyliśmy na cały kraj. Dokładamy wszelkich starań aby pokazać nowy, lepszy wymiar diety.

Nieustannie zmieniamy się najlepsze i staramy się podążać za najnowszymi trendami. Jako pierwszy catering dietetyczny jesteśmy ekologiczni. Wprowadziliśmy możliwość zamawiania posiłków w pojemnikach z trzciny cukrowej a pokrywki powstały ze skrobi kukurydzianej PLA. W 100% wpieramy akcje #lesswaste.

Nasi kucharze podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach gastronomicznych oraz żywieniowych.


Nasze działania są kompleksowe, chcąc ułatwić Klientom całkowitą zmianę nawyków i osiągnięcie swojego przełomu. Bo zdrowy styl życia to nie tylko zdrowa dieta. To także profilaktyka zdrowotna. Dlatego też współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji i zachęcamy do wykonywania badań profilaktycznych oraz specjalistycznych. Chcemy maksymalnie umożliwić każdemu korzystanie z opieki medycznej, dlatego wspólnie  z MD Clinic oferujemy wspólne pakiety i atrakcyjne zniżki. Co jakiś czas organizujemy dni zdrowia podczas których można skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka jak i lekarzy.

Ponadto zachęcamy do korzystania z treningów personalnych u naszego Partnera FitXpress. Sprzyja to nie tylko utrzymaniu zgrabnej sylwetki, ale również jest elementem profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

Na Facebooku prowadzimy grupę wsparcia #przełomteam - jest to miejsce, gdzie wszyscy Klienci cateringu dietetycznego dzielą się doświadczeniem i przeżyciami dotyczącymi diety, zmian, powstającymi pytaniami. Można nas też spotkać na licznych akcjach charytatywnych i eventach związanych ze zdrowym stylem życia.

Dzielimy się naszą wiedzą żywieniową, ponieważ wiemy, jak ważna jest świadomość żywieniowa. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę. Nasi Klienci mogą przeczytać artykuły na naszej stronie internetowej dotyczące szeroko pojętej tematyki żywieniowej. 
 

Dołącz do nas i osiągnij swój
przełom, nie tylko w odżywianiu!