• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Kącik dietetyczny

Dieta kobiety dojrzałej

Dieta kobiety dojrzałej

Obowiązki rodzinne, troska o dzieci, zobowiązania zawodowe sprawiają, że troska o siebie schodzi u większości kobiet na dalszy plan. Posiłki spożywane są szybko, nieregularnie, najczęściej wybierane są przypadkowe potrawy.

Dieta przed ślubem - Panna młoda i jej idealna sylwetka

Dieta przed ślubem - Panna młoda i jej idealna sylwetka

Decyzja została podjęta. Wybraliście datę ślubu. Teraz przed Wami miesiące przygotowań, dopracowywanie szczegółów, a także wybór sukni ślubnej… W katalogu wszystkie wyglądają pięknie, ubierasz pierwszą, kolejną i coraz bardziej nabierasz przekonania – muszę...

Kawa -  zdrowy czy szkodliwy napój?

Kawa - zdrowy czy szkodliwy napój?

Kawa od wielu wieków cieszy się niesłabnącą popularnością. Ceniona za swój piękny aromat i smak, stosowana w celu pobudzenia ciała. Ma działanie uzależniające.  Dlatego tak wiele klientów cateringu dietetycznego ma problem z odstawieniem kawy. Przez jednych...

6 najważniejszych zalet z jedzenia jajek

6 najważniejszych zalet z jedzenia jajek

Jajko jest symbolem życia. Od wieków kojarzone jest witalnością i odrodzeniem, jajo zajęło swoje miejsce zarówno w religijnej, jak i kulinarnej historii. W chrześcijaństwie symbol zdobionego jajka stał się synonimem Wielkanocy.

Afrodyzjaki w kuchni

Afrodyzjaki w kuchni

Słodowo „afrodyzjak” pochodzi od imienia greckiej bogini Afrodyty. Była ona uosobieniem piękna, miłości i pożądania. Dlatego afrodyzjaki to produkty spożywcze, zioła czy zapachy, które mają na celu zwiększenie pożądania u drugiej osoby.