• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Ekologiczne opakowania
  • Zamówienia online

Kącik dietetyczny

Zalecenia żywieniowe w cukrzycy typu 2

Zalecenia żywieniowe w cukrzycy typu 2

Cukrzyca typu 2 jest powszechną chorobą w krajach cywilizowanych. Coraz więcej osób zapada na tą chorobę. Przeciwdziałanie i leczenie cukrzycy obejmuje szereg działań. Jest to przyjmowanie leków, regularna aktywność fizyczna oraz dobrze skomponowana dieta. 

Cukrzyca

Cukrzyca

Cukrzyca jest chorobą, która dziesiątkuje nasze społeczeństwo.  Również wielu klientów naszego cateringu dietetycznego zmaga się z tym problemem.  Jest to choroba, która towarzyszy nam od zawsze.  Pierwsze wzmianki o tej chorobie pojawiły się kilka...

Ogólne zasady zdrowego żywienia

Ogólne zasady zdrowego żywienia

Początek nowego roku skłania do wielu zmian. Głównym punktem postanowień noworocznych jest zmiana sposobu odżywiania się. Gdy już zapadnie decyzja o zmianie, warto wiedzieć jak wprowadzić je w życie. Z pomocą przychodzi zasada 7U.

Święta bez diety pudełkowej - jak się nie przejeść?

Święta bez diety pudełkowej - jak się nie przejeść?

Święta są czasem, podczas którego możemy spędzić piękne chwile z bliskimi. W trakcie rodzinnych spotkań, nieodłącznym elementem jest smaczne jedzenie. Jesteśmy kuszeni poprzez aromatyczne potrawy oraz piękne kolorowe słodycze.   

Okno żywieniowe

Okno żywieniowe

Podstawą diety Food Pharmacy, oferowanej przez Warszawski catering dietetyczny Przełom w Odżywianiu, jest przestrzeganie okna żywieniowego. Co to takiego? Czy jego stosowanie ma pozytywny wpływ na nasze ciało?