• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Dieta LAST MINUTE - schudnij w 7 dni!

Dieta LAST MINUTE - schudnij w 7 dni!

To nasza autorska i najnowsza dieta redukcyjna, która zawiera ok. 800-900 kcal każdego dnia. Została przygotowana z najwyższej jakości niskokalorycznych, a jednocześnie bardzo zróżnicowanych i odżywczych produktów.

Doświadczenie dietetyków pracujących nad przygotowaniem tej diety, pozwoliło maksymalnie zróżnicować smaki oraz zoptymalizować wielkości porcji, by przy tej niskiej kaloryczności były jak największe.

SKŁAD DIETY LAST MINUTE:

Każdy dzień został dokładnie zbilansowany, a rozkład makroskładników w diecie LAST MINUTE wygląda następująco :

  • Białko 20%
  • Tłuszcze 25%
  • Węglowodany 55%

5 posiłków dziennie

Składa się z 5 posiłków, zawierających niskokaloryczny nabiał, jaja, warzywa o niskiej kaloryczności i najlepsze tłuszcze. Okazjonalnie pojawia się w niej także mięso, aby jak najbardziej ułatwić proces redukcji masy ciała.

Słodki smak jest nadawany posiłkom dzięki dodatkowi stewii - naturalnej rośliny słodzącej.

Dodatkowym elementem jest czerwona herbata z cytryną, która praktycznie nie zawiera kalorii, a przyczynia się do redukcji masy ciała.

 

Zalecamy, aby dieta ta była stosowana nie dłużej niż 7 dni. Stanowi ona element złożonego procesu redukcji masy ciała.

Jest doskonałym wstępem do diety SIRT, wprowadzeniem do postu leczniczego, a także pozwala na cykliczne obniżanie kaloryczności w diecie.

Została opracowana z myślą o osobach, które w procesie redukcji wolą spożywać posiłki częściej, a mniejsze. Niweluje to uczucie głodu oraz pozwala łatwiej przyzwyczić się do ograniczenia kalorycznego posiłków.

Dieta LAST MINUTE – Ty jesz i obserwujesz jak tracisz kilogramy, my dokładnie liczymy kalorie w daniach, które otrzymasz każdego dnia.

UWAGA Proces redukcji masy ciała najlepiej zaplanować z naszym dietetykiem. Dla Klientów cateringu konsultacja jest bezpłatna!