• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Odchudzanie zimnem i catering

Odchudzanie zimnem i catering

Nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim postanowienia noworoczne. Wielu z Was postanowiło zadbać o siebie i swoją sylwetkę. Z pomocą w zrealizowaniu zamierzonych celów związanych z poprawą zdrowia i wyglądu śpieszymy My, czyli Przełom w Odchudzaniu oraz Przełom w Odżywianiu.

Odchudzanie zimnem

Wielu z nas pomimo uprawiania aktywności fizycznej i stosowania pozornie zdrowej diety nie może osiągnąć zamierzonych celów. Często bywa tak, że nie możemy sobie poradzić z jedną partia ciała, i mimo ćwiczeń na uporczywe miejsca, tkanka tłuszczowa nie znika. Ponadto problemem większości Pań jest znienawidzona skórka pomarańczowa. Jeśli borykasz się z nadmierną tkanka tłuszczowa, celulitem, marzysz o szczuplej sylwetce to zabiegi kriolipolizy są dla Ciebie. 

Catering dietetyczny - Warszawa

Nasz catering składa się z 5 posiłków, które dostarczają wszystkich niezbędnych dla zdrowia wartości odżywczych. Potrawy są smaczne, przygotowywane ze świeżych produktów. Catering skierowany jest dla wszystkich osób, które pragną zdrowo się odżywiać, schudnąć, a także dla kobiet w ciąży i dzieci. Polecamy szczególnie osobom, które są zapracowane i nie mają czasu, aby samodzielnie przyrządzać urozmaicone i zbilansowane posiłki. 

Połączenie zabiegów i cateringu

Prawidłowo zbilansowana dieta bogata w witaminy i składniki mineralne oraz błonnik pokarmowy pozwoli uzyskać szybsze i efektywniejsze rezultaty zabiegów kriolipolizy. Dzięki 5 posiłkom dziennie, spożywanych w równych odstępach czasowych podkręcimy nasz metabolizm, dzięki czemu szybciej pozbędziemy sie zbędnych centymetrów, a efekty będą spektakularne. 

Jak powszechnie wiadomo najlepsze efekty w odchudzaniu czy utrzymaniu zgrabnej sylwetki daje kompleksowe działanie. I takie właśnie Wam oferujemy. Oprócz zabiegów redukujących podskórną tkankę tłuszczową przez działanie niskiej temperatury, które możecie wykonać w gabinetach Przełom w Odchudzaniu, zachęcamy do skorzystania z cateringu dietetycznego z Przełomu w Odżywianiu w Warszawie. Połączenie zabiegów kriolipolizy z odpowiednio zbilansowaną dietą pomoże Wam w realizacji noworocznych postanowień dotyczących zdrowego stylu życia. 

www.przelomwodchudzaniu.pl