• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Opinie

Dodaj swoją opinię

Joanna , 28.06.2019
Bardzo bałam się rozpocząć dietę Dr. Dąbrowskiej z powodu ograniczonych produktów i restrykcji jakie ma dieta. Na szczęście zdecydowałam się na catering z przełomu w odżywianiu i to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie produkty są bardzo smaczne i pięknie wyglądają. Jedzenia jest dużo więc nie chodzę głodna. Dania są różnorodne i codziennie dostaję coś nowego. Bardzo smaczne podwieczorki i soki na drugie śniadanie. Polecam!!!
KONRAD, 31.05.2019
Ja od miesiaca korzystam z fitness cateringu. To juz moja trzeci firma z ktorej korzystam i jestem bardzo zadowolony. Zroznicowane posilki, dobrze zbilansowane, dostawa pod drzwi. Cenowo tez wychodzi konkurencyjnie. Polecam!
Monika Krajewska, 22.05.2019
Zanim zdecydowałam się na skorzystanie z oferty "Przełomu..", skosztowałam zestawów startowych w dwóch innych firmach. "Przełom w odżywianiu" nie ma konkurencji! Wszystko było na najwyższym poziomie - dowóz poza Warszawę nie stanowił problemu i był zawsze na czas, posiłki przygotowane ładnie i pomysłowo. Jedzenie smacznie przyprawione, co przy poście dr Dąbrowskiej wcale nie jest na porządku dziennym, a nic tak nie zniechęca, jak jałowe w smaku potrawy. Każdego ranka w torbie z pudełkami znajdowałam przypiętą torebeczkę pysznej herbatki owocowej, albo ziołowej. Ale najpiękniej było przed Świętami Wielkiej Nocy - do zamówienia Firma dołączyła życzenia i śliczne pisanki. Wzruszyłam się i szczerze uśmiechnęłam, bo sprzedać towar to jedno, a sprawić, że klient czuje się naprawdę ważny, to zupełnie co innego. Niech się inni od "Przełomu.." uczą.
Adam, 27.03.2019
Zamówiłem dietę Detox, bo jestem weganinem. Wszystko w 100% na plus - smak, wygląd, różnorodność, zawsze na czas. Bardzo polecam!
Kalina, 26.03.2019
Na Przełom w odżywianiu zdecydowałam się ze względu na dostępność diety wegańskiej i bezglutenowej jednocześnie - co jest zdecydowanie konkurencyjną ofertą na rynku. Od ponad 7 lat jestem na diecie wegańskiej bezglutenowej. Z cateringu korzystam, aby wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych i zaoszczędzić czas. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%: świetna jakość jedzenia, pyszne i bardzo kreatywne potrawy, które sama podobnie bym przyrządziła, bardzo urozmaicony jadłospis z zastosowaniem różnorodnych składników. Polecam i zabieram się za składanie kolejnego zamówienia!
Agnieszka , 11.03.2019
Przesmakowałam/ przetestowakam przez lata większość dostępnych catteringów żywieniowych w Warszawie. Wracam do Przełomu z kilku powodów, najważniejsze dla mnie to : urozmaicenie i smak oraz możliwość przejścia w miarę bezboleśnie nałożonego sobie czasu wyrzeczeń jedzeniowych :). Poza tym wszysto na czas i estetycznie zapakowane. BRAWO za używanie przypraw.
Magdalena, 25.02.2019
Korzystam z cateringu przełom w odżywianiu już od 2 lat głównie w trakcie przechodzenia postu dr. Dąbrowskiej. Catering jest bardzo smaczny, dania urozmaicone i dostarczane zawsze na czas. Gorąco polecam!
Basia, 24.02.2019
4 tygodnie razem z "przełomem w odżywianiu" i "- 8kg "!, Zgodnie ze wskazówkami najpierw tydzień diety 1500 kcl, a teraz trzeci tydzień na poście leczniczym (jeszcze dwa). Posiłki bardzo dobrze przygotowane - duża różnorodność i bardzo smaczne . Polecam bardzo...
Monika, 21.02.2019
To mój czwarty post leczniczy w dr Dąbrowskiej. Po raz pierwszy zdecydowałam się na catering i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji ! Posiłki są obfite i bardzo zróżnicowane, a dodatkowo zaoszczędzam mnóstwo czasu, bo wreszcie nie muszę gotować podwójnie - dla siebie i reszty domowników. Jedzenie jest bardzo smaczne, a post przebiega tak gładko, że zdecydowałam się na jego przedłużenie z dwóch do czterech tygodni. I jestem pewna, że kolejne posty będę przeprowadzała również w ten sposób i z tą firmą :) Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą taki post przeprowadzić.
Piotr , 03.12.2018
Generalnie wszystko na plus. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie w szczególności ciekawie przyrządzone obiady. Przepyszne soki, które stanowią świetną alternatywę dla czegoś słodkie-go. Codziennie dołączane są herbatki owocowe lub ziołowe co stanowi miły akcent. Dzięki tak skomponowanym posiłkom bez problemu można przejść cały 42-dniowy post.