• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Ekologiczne opakowania
  • Zamówienia online

Opinie

Dodaj swoją opinię

Adam, 27.03.2019
Zamówiłem dietę Detox, bo jestem weganinem. Wszystko w 100% na plus - smak, wygląd, różnorodność, zawsze na czas. Bardzo polecam!
Kalina, 26.03.2019
Na Przełom w odżywianiu zdecydowałam się ze względu na dostępność diety wegańskiej i bezglutenowej jednocześnie - co jest zdecydowanie konkurencyjną ofertą na rynku. Od ponad 7 lat jestem na diecie wegańskiej bezglutenowej. Z cateringu korzystam, aby wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych i zaoszczędzić czas. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%: świetna jakość jedzenia, pyszne i bardzo kreatywne potrawy, które sama podobnie bym przyrządziła, bardzo urozmaicony jadłospis z zastosowaniem różnorodnych składników. Polecam i zabieram się za składanie kolejnego zamówienia!
Agnieszka , 11.03.2019
Przesmakowałam/ przetestowakam przez lata większość dostępnych catteringów żywieniowych w Warszawie. Wracam do Przełomu z kilku powodów, najważniejsze dla mnie to : urozmaicenie i smak oraz możliwość przejścia w miarę bezboleśnie nałożonego sobie czasu wyrzeczeń jedzeniowych :). Poza tym wszysto na czas i estetycznie zapakowane. BRAWO za używanie przypraw.
Magdalena, 25.02.2019
Korzystam z cateringu przełom w odżywianiu już od 2 lat głównie w trakcie przechodzenia postu dr. Dąbrowskiej. Catering jest bardzo smaczny, dania urozmaicone i dostarczane zawsze na czas. Gorąco polecam!
Basia, 24.02.2019
4 tygodnie razem z "przełomem w odżywianiu" i "- 8kg "!, Zgodnie ze wskazówkami najpierw tydzień diety 1500 kcl, a teraz trzeci tydzień na poście leczniczym (jeszcze dwa). Posiłki bardzo dobrze przygotowane - duża różnorodność i bardzo smaczne . Polecam bardzo...
Monika, 21.02.2019
To mój czwarty post leczniczy w dr Dąbrowskiej. Po raz pierwszy zdecydowałam się na catering i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji ! Posiłki są obfite i bardzo zróżnicowane, a dodatkowo zaoszczędzam mnóstwo czasu, bo wreszcie nie muszę gotować podwójnie - dla siebie i reszty domowników. Jedzenie jest bardzo smaczne, a post przebiega tak gładko, że zdecydowałam się na jego przedłużenie z dwóch do czterech tygodni. I jestem pewna, że kolejne posty będę przeprowadzała również w ten sposób i z tą firmą :) Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą taki post przeprowadzić.
Piotr , 03.12.2018
Generalnie wszystko na plus. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie w szczególności ciekawie przyrządzone obiady. Przepyszne soki, które stanowią świetną alternatywę dla czegoś słodkie-go. Codziennie dołączane są herbatki owocowe lub ziołowe co stanowi miły akcent. Dzięki tak skomponowanym posiłkom bez problemu można przejść cały 42-dniowy post.
Dorota, 03.12.2018
Za trzy dni skończę drugi tydzień diety dr Dąbrowskiej. Muszę przyznać, że jestem w doskonałej kondycji. Posiłki są dosyć obfite, tak więc w ogóle nie czuję głodu. Codziennie dostarczany jest zakwas buraczany lub sok z kiszonej kapusty oraz przepyszne soki na drugie śniadanie, które są bardzo pożywne i smaczne. Duży plus dla równie pysznych zup. Planowałam dietę 14-dniową, jednak zamierzam przedłużyć ją o kolejny tydzień z Przełomem w odżywianiu. Pozdrawiam.
Kasia, 29.11.2018
nie spodziewałam się, że posiłki przygotowane wg zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej mogą być tak smaczne a do tego estetycznie i apetycznie podane. jak na razie to czysta przyjemność a efekty zdrowotne ogromne. Polecam i dziękuję za ogromne wsparcie w dokonaniu przełomu w odżywianiu :)
Piotr , 21.11.2018
Polecam. Byłem na tygodniowym detoksie. Kucharze bardzo się starają, z sukcesem. Jedzenie było bardzo smaczne.Soki przepyszne. Porady dietetyka bardzo rzeczowe. Pozdrawiam cały zespół przełom w odżywianiu i dziękuję.