• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Opinie

Dodaj swoją opinię

dawid waśko, 31.08.2021
Bardzo profesjonalna i miła obsługa , posiłki są bardzo dobre jak i wysokiej jakości. Krótko mówiac każdy znajdzie tu cos dla siebie ja jestem w pełni zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić ta firme :)
Iwona , 28.02.2021
Szczerze Wszystkim polecam. Próbowałam kilku cateringów z innych firm , ale ,,PRZEŁOM....'' nie ma sobie równych. Dania przepyszne, doprawione, obfite, tak smaczne , ze już nie mogę się doczekać co będzie jutro. Korzystam z Postu Dąbrowskiej ( wszystko zg. z zasadami, soki pychota, dania smaczne) - nie czuję, że jestem na poście. Mój członek rodziny testuje - SIRT - dania - tak smaczne , tak pyszne, świeże, pachnące ...... Raz jeszcze wszystkim polecam a z ,,Przełomem...'' pozostaje - na zawsze:). Dziękuję
Przełom, 04.05.2020
Pani Joanno, nasze menu jest zgodne z wytycznymi Pani Doktor. Przeszliśmy audyt i posiadamy certyfikat Pani Doktor :) W ośrodkach jest inna kompozycja menu, gdyż nie sposób tam jest zapraszać kuracjiuszy 5 razy dziennie do stołówki :) W razi epytań prosimy o kontakt 664 119 927 :)
Joanna, 28.04.2020
Rozważam zamówienie tej diety, ale zajrzałam jak wygląda menu i ono niezupełnie zgadza się z tym, jakie jest ośrodkach (pod patronatem dr Dąbrowskiej, a nie tych "na podobienstwo"). Codziennie jest zakwas buraczany, od którego zaczyna się śniadanie (do tego jakiś sok i to może byc to, co tu jako 2 śniadanie, bo w ośrodkach są 3 posiłki) i nie jest wymienny z sokiem z kapusty (może być on np. do kolacji dodatkowo, ale nigdy oprócz zakwasu na śniadanie, co jest postawą). Zawsze na każdy posiłek (nie licząc soków i zakwasu) jest coś na surowo i gotowanego. Na obiad zawsze zupa (oprócz surowek i gotowanego dania), a na kolację leczo lub bigos itp. Do śniadania zawsze jakiś owoc (jabłko, pół dużego grapefruita itp.). Tutaj menu na caly dzień zbierze się na pozimie 2 posiłków, chyba, że menu nie podaje surówek, które są zawsze (?), wtedy lepiej to wygląda (na pewno atrakyjny jest opis dań!), główny minus to brak codziennie zakwasu. Czy możliwa korekta menu, aby spełniało te wymogi?
Joanna , 28.06.2019
Bardzo bałam się rozpocząć dietę Dr. Dąbrowskiej z powodu ograniczonych produktów i restrykcji jakie ma dieta. Na szczęście zdecydowałam się na catering z przełomu w odżywianiu i to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie produkty są bardzo smaczne i pięknie wyglądają. Jedzenia jest dużo więc nie chodzę głodna. Dania są różnorodne i codziennie dostaję coś nowego. Bardzo smaczne podwieczorki i soki na drugie śniadanie. Polecam!!!
KONRAD, 31.05.2019
Ja od miesiaca korzystam z fitness cateringu. To juz moja trzeci firma z ktorej korzystam i jestem bardzo zadowolony. Zroznicowane posilki, dobrze zbilansowane, dostawa pod drzwi. Cenowo tez wychodzi konkurencyjnie. Polecam!
Monika Krajewska, 22.05.2019
Zanim zdecydowałam się na skorzystanie z oferty "Przełomu..", skosztowałam zestawów startowych w dwóch innych firmach. "Przełom w odżywianiu" nie ma konkurencji! Wszystko było na najwyższym poziomie - dowóz poza Warszawę nie stanowił problemu i był zawsze na czas, posiłki przygotowane ładnie i pomysłowo. Jedzenie smacznie przyprawione, co przy poście dr Dąbrowskiej wcale nie jest na porządku dziennym, a nic tak nie zniechęca, jak jałowe w smaku potrawy. Każdego ranka w torbie z pudełkami znajdowałam przypiętą torebeczkę pysznej herbatki owocowej, albo ziołowej. Ale najpiękniej było przed Świętami Wielkiej Nocy - do zamówienia Firma dołączyła życzenia i śliczne pisanki. Wzruszyłam się i szczerze uśmiechnęłam, bo sprzedać towar to jedno, a sprawić, że klient czuje się naprawdę ważny, to zupełnie co innego. Niech się inni od "Przełomu.." uczą.
Adam, 27.03.2019
Zamówiłem dietę Detox, bo jestem weganinem. Wszystko w 100% na plus - smak, wygląd, różnorodność, zawsze na czas. Bardzo polecam!
Kalina, 26.03.2019
Na Przełom w odżywianiu zdecydowałam się ze względu na dostępność diety wegańskiej i bezglutenowej jednocześnie - co jest zdecydowanie konkurencyjną ofertą na rynku. Od ponad 7 lat jestem na diecie wegańskiej bezglutenowej. Z cateringu korzystam, aby wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych i zaoszczędzić czas. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%: świetna jakość jedzenia, pyszne i bardzo kreatywne potrawy, które sama podobnie bym przyrządziła, bardzo urozmaicony jadłospis z zastosowaniem różnorodnych składników. Polecam i zabieram się za składanie kolejnego zamówienia!
Agnieszka , 11.03.2019
Przesmakowałam/ przetestowakam przez lata większość dostępnych catteringów żywieniowych w Warszawie. Wracam do Przełomu z kilku powodów, najważniejsze dla mnie to : urozmaicenie i smak oraz możliwość przejścia w miarę bezboleśnie nałożonego sobie czasu wyrzeczeń jedzeniowych :). Poza tym wszysto na czas i estetycznie zapakowane. BRAWO za używanie przypraw.