• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Opinie

Dodaj swoją opinię

Monika, 21.02.2019
To mój czwarty post leczniczy w dr Dąbrowskiej. Po raz pierwszy zdecydowałam się na catering i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji ! Posiłki są obfite i bardzo zróżnicowane, a dodatkowo zaoszczędzam mnóstwo czasu, bo wreszcie nie muszę gotować podwójnie - dla siebie i reszty domowników. Jedzenie jest bardzo smaczne, a post przebiega tak gładko, że zdecydowałam się na jego przedłużenie z dwóch do czterech tygodni. I jestem pewna, że kolejne posty będę przeprowadzała również w ten sposób i z tą firmą :) Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą taki post przeprowadzić.
Piotr , 03.12.2018
Generalnie wszystko na plus. Bardzo dobre, urozmaicone jedzenie w szczególności ciekawie przyrządzone obiady. Przepyszne soki, które stanowią świetną alternatywę dla czegoś słodkie-go. Codziennie dołączane są herbatki owocowe lub ziołowe co stanowi miły akcent. Dzięki tak skomponowanym posiłkom bez problemu można przejść cały 42-dniowy post.
Dorota, 03.12.2018
Za trzy dni skończę drugi tydzień diety dr Dąbrowskiej. Muszę przyznać, że jestem w doskonałej kondycji. Posiłki są dosyć obfite, tak więc w ogóle nie czuję głodu. Codziennie dostarczany jest zakwas buraczany lub sok z kiszonej kapusty oraz przepyszne soki na drugie śniadanie, które są bardzo pożywne i smaczne. Duży plus dla równie pysznych zup. Planowałam dietę 14-dniową, jednak zamierzam przedłużyć ją o kolejny tydzień z Przełomem w odżywianiu. Pozdrawiam.
Kasia, 29.11.2018
nie spodziewałam się, że posiłki przygotowane wg zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej mogą być tak smaczne a do tego estetycznie i apetycznie podane. jak na razie to czysta przyjemność a efekty zdrowotne ogromne. Polecam i dziękuję za ogromne wsparcie w dokonaniu przełomu w odżywianiu :)
Piotr , 21.11.2018
Polecam. Byłem na tygodniowym detoksie. Kucharze bardzo się starają, z sukcesem. Jedzenie było bardzo smaczne.Soki przepyszne. Porady dietetyka bardzo rzeczowe. Pozdrawiam cały zespół przełom w odżywianiu i dziękuję.
Katarzyna, 14.11.2018
Przyznam, że jestem bardzo mile zaskoczona jakością Państwa cateringu! Duży plus za dostawy wieczorne i sms od dostawcy - jedzenie nie stoi od 2 do 6 rano pod drzwiami, tylko w mojej lodówce. Jedzenie, jest lekkostrawne, świeże, bardzo dużo jest warzyw, wszystko jest idealnie doprawione. Smakują mi wszystkie posiłki i po żadnym nie czułam się źle. Mimo, że wybrałam 1200kcal to jestem najedzona. Dodatkowo dostaję torebkę z herbatą owocową, która jest fantastycznym uzupełnieniem całości :)
Maciej, 10.11.2018
Polecam serdecznie ten catering dietetyczny! Dieta jest smaczna i różnorodna. Dostawy są zawsze na czas. Jedzenie jest ładnie zapakowane. Dieta przynosi wspaniałe efekty. Można też podczas jej trwania skorzystać z konsultacji z dietetykiem.
Magda, 08.11.2018
Bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. Wszystko świeże i bardzo ładnie podane. Korzystałam z dwóch diet: oczyszczającej i postu dr. Dąbrowskiej i obie polecam. Dodatkową wartością jest wizyta u dietetyka; kończąc dietę oczyszczającą dostałam dokładne wskazówki co i w jakich proporcjach jeść, kiedy już zacznę sama gotować. Polecam!
Kasia Kosiorek, 03.11.2018
Bardzo smaczny i różnorodny catering dietetyczny, który nawet podczas postu dr Dąbrowskiej sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. To była moja pierwsza okazja do zapoznania się z tym cateringiem, podczas którego korzystałam z diety wprowadzającej, postu oraz diety wyprowadzającej. Posiłki były bardzo dobrej jakości, smaczne i z "pomysłem", dzięki czemu post przebiegł bez problemów i z dużą ilością smacznych posiłków. Jestem przekonana, że w przyszłości ponownie skorzystam ponownie z tej diety. Bardzo serdecznie polecam :)
Małgorzata , 29.10.2018
Najsmaczniejszy catering dietetyczny z jakiego korzystałam do tej pory! Najbardziej zadowolona jestem z urozmaiconego menu. Zachwyca mnie pomysłowość i możliwość łączenia dietetycznych produktów w diecie wegańskiej (detoks). Kulki z kaszy jaglanej z musem owocowym to najlepszy deser jaki jadłam w ostatnim czasie. Gorąco polecam :-)