• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Opinie

Dodaj swoją opinię

Sandra, 07.04.2017
Nie byłem przekonana co do tego, że dieta pudełkowa może być dobra. Jednak po spróbowaniu przekonałam się. Jestem zadowolona z Państwa usług. Dziękuję bardzo:)
Monika K., 25.02.2016
Sądząc po tym co zobaczyłam na stronie Państwa catering jest bardzo obiecujący. Widzę też, że pozytywne opinie krążą w kilku miejscach. Pewnie niebawem skorzystam. Być może na początek z zestawu testowego. Zapraszam do odwiedzenia bloga: http://www.bycidealna.pl - jeden z lepszych blogów o zdrowym odżywianiu.
Anna, 22.02.2016
Próbowałam już kilku cateringów dietetycznych w Warszawie i jak narazie wasz mi przypadł najbardziej do gustu. Na uwagę zasługują przede wszystkim pomysłowe dania. Dziękuję i życzę samych sukcesów!
Anonimowa Pani, 08.11.2015
Bardzo lubię ten catering dietetyczny. Próbowałam wcześniej innego i nie byłam zadowolona przede wszystkim przez jakość posiłków. Były one krótko mówiąc słabo przygotowane i niezbyt smaczne. Tutaj tego problemu nie ma. Mam zresztą wrażenie, że do wszystkiego innego również przyłożono odpowiednie starania.
Maciej Gawęda, 11.03.2015
Przepyszny catering, jestem zachwycony różnorodnością, fajnymi smakami i twórczością naprawdę smacznych dań ;)
Ida Sz., 30.12.2014
rewelacja, nie sądziłam że catering dietetyczny może być tak smaczny, różnorodny i estetyczny. Dziękuję wam bardzo :*
Przełom w Odżywianiu, 08.09.2014
Dziekujemy za mile slowa. Kucharza nie zmienilismy - po prostu ciagle dazymy do doskonalosci :) Od dluzszego juz czasu slyszymy slowa pochwaly od naszych stalych klientow :) A Pania/Pana serdecznie zapraszamy :)
Życzliwy, 03.09.2014
Pytanie: Czy Wasza firma w ostatnim czasie zmieniła kucharza? Koleżanka z pracy zamawia Wasze jedzenie i wizualnie było przeciętne, natomiast od tygodnia istna rewolucja !!!! Pięknie podane, nowe smaki, wszyscy zachwalają.. Chyba się skuszę :-). Oby tak dalej !!!
Incognito, 31.08.2014
Najlepszy catering w Warszawie!!!! Jestem w szoku, że tak można jeść na diecie, dostawać swieże co rano, a nie tak jak u konkurencji z której korzystaliśmy z mężem dzień wcześniej o 18!!! Polecam tą firmę - nie oszukują ludzi.
Tomasz W., 06.08.2014
Myślałem, że catering dietetyczny w Warszawie to jakaś porażka. Teraz, po sprawdzeniu waszych potraw, daję szansę takiej formie żywienia:)