• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Partnerzy


Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej
 

Certyfikat

Post leczniczy jest odmianą diety warzywno - owocowej. To fenomenalna kuracja oparta na niskoskrobiowych warzywach i niskocukrowych owocach, której główną propagatorką jest dr Ewa Dąbrowska. Marzeniem autorki postu było stworzenie miejsca, w którym można zasięgnąć fachowej porady, zdobyć wiedzę, a także można prowadzić badania naukowe. Tym sposobem w 2018 roku został stworzony Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej.

W naszym cateringu dietetycznym od wielu lat stosujemy post leczniczy u naszych Klientów. Przeprowadziliśmy przez niego setki, a nawet tysiące osób. Możemy więc poszczycić się dużym doświadczeniem w stosowaniu tej kuracji. To nasza cegiełka włożona w edukację społeczeństwa - najlepszym lekiem na trapiące nas choroby jest odpowiednie jedzenie.

Tym bardziej było nam bardzo miło, otrzymać akredytację Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej naszego cateringu. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni, co jeszcze bardziej motywuje nas do pracy.

Więcej informacji o Instytucie Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej można przeczytać na https://ewadabrowska.pl, a także skontaktować się mailowo instytut@ewadabrowska.pl.


MD Clinic

MD Clinic to wielospecjalistyczna przychodnia w której odbywają się stacjonarne konsultacje dietetyczne. Wybraliśmy te miejsce, ponieważ w klinice przyjmują lekarze różnych specjalizacji, pomagający nie tylko osobom dorosłym ale i dzieciom. W swojej ofercie posiadają również szereg zabiegów związanych z medycyną estetyczną, psychologią a także pomoc fizjoterapeutyczną. 

Klienci naszego cateringu dietetycznego mogą tam skorzystać z pomocy lekarskiej, badań krwi i innych badań diagnostycznych, a także kompleksowych i zróżnicowanych zabiegów oraz rehabilitacji. Niejednokrotnie pomoc Specjalistów jest niezbędna w celu dopełnienia terapii i wsparcia zmian żywieniowych. 

Osoby przystępujące do postu leczniczego wg dr Dąbrowskiej, mogą również zasięgnąć porady lekarza zajmującego się tym zagadnieniem.