• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Dieta IF
1500, 2000 kcal

IF2

Dieta IF - Intermittent Fasting to najnowsza propozycja w ofercie naszego cateringu zapakowana w sposób całkowicie ekologiczny.

Jest to nowy sposób żywienia polegający na stosowaniu okna żywieniowego. Tutaj różnorodność składników i smaków jest ogromna. Natomiast bardzo ważne jest to, że możesz je spożywać w ciągu 8 h, natomiast pozostałe 16 h w ciągu każdej doby pościsz.

Jest to dieta o charakterze ichtiwegetariańskim. Opiera się głównie na owocach i warzywach, roślinach strączkowych, kaszach i zbożach pełnoziarnistych, jajach, ziołach, nabiale, rybach, owocach morza, orzechach, pestkach i zdrowych tłuszczach.

Dieta ta zawiera laktozę i gluten.

Dzienny zestaw składa się z 3 posiłków w formie bowli, zup mlecznych, smoothies’ów, zdrowych deserów. Doskonałym uzupełnieniem tej diety jest 1 herbata ziołowa, którą możesz zaparzyć o dowolnej porze oraz gotowy napar, który zabierzesz ze sobą, gdzie tylko zechcesz.

Specjalny dobór i jakość składników pozwoli wykształcić odpowiednie nawyki żywieniowe.

Kawę najlepiej spożywać w pierwszej połowie dnia i jeśli wypijana jest rano, najlepiej aby była bez mleka. W trakcie trwania 16 godzinnego postu należy spożywać napary, zioła, które nie zawierają kalorii. W trakcie trwania całej diety należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu.

W diecie tej nie ma możliwości zgłaszania wykluczeń.

Dostępna w dwóch wersjach kalorycznych: 1500 oraz 2000.

Dzięki zachowywaniu naprzemiennych okresów postu i okna żywieniowego, dieta może przyczynić się do redukcji masy ciała, tkanki tłuszczowej, poprawy jakości snu oraz może stanowić element terapii i profilatyce niektórych chorób: m.in.: układu sercowo-naczyniowego.

Przykładowe dania:

IF