• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje

Kuracja Detox MIX
1200, 1500, 1800 kcal

p

Jest to specjalny rodzaj diety oczyszczającej, który wspomaga organizm w usuwaniu toksyn oraz nadmiaru wody. Pozwala także poczuć się lżej i zdrowiej.

Dieta detox mix łączy w sobie posiłki wegańskie z naszego cateringu dietetycznego oraz soki Juice by Przełom w Odżywianiu.

Śniadanie oraz obiad są posiłkami wegańskimi. Składają się głównie z warzyw, owoców, kasz, nasion, orzechów i dodatków w postaci superfoods. Dieta nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego (mięsa, jaj, ryb, nabiału), nie zawiera laktozy oraz produktów będących źródłem glutenu. Dieta zawiera część posiłków, niepoddawanych termicznej obróbce cieplnej, dzięki czemu zachowuje cenne enzymy.

Pozostałe 3 posiłki występują w formie soków Juice by Przełom w Odżywianiu. Soki są doskonałym i skoncentrowanym źródłem witamin i składników mineralnych, które niemal w 100% są wykorzystywane przez organizm, dlatego poza funkcją oczyszczania są one sposobem na odżywienie każdej komórki organizmu.

Każdego poranka proponujemy absolutną nowość na rynku – shot o pojemności 100 ml, który jest prawdziwą bombą drogocennych składników na początek dnia.

 

Przykładowe dania:

i