• Catering Dietetyczny
  • Dostawa na terenie Warszawy i okolic
  • 11 zdrowych diet, 5 posiłków
  • Profesjonalne konsultacje
  • Ekologiczne opakowania
  • Zamówienia online

Soki

Dieta sokowa

Kuracja sokowa jest absolutną nowością w naszej szerokiej ofercie diet. Jest specjalnym rodzajem diety płynnej, która pozwala doskonale oczyścić i jednocześnie odżywić orga­nizm. Jego zła kondycja  spowodowana nieodpowiednią dietą, stresem oraz czynnikami środowiska przyczynia się do powstawania chorób dietozależnych, które w dzisiejszych czasach są bardzo powszechne.  Są one efektem stylu życia jaki wybieramy i preferujemy.

Chcąc dodać sobie energii, sił a przede wszystkim przeprowadzić detox organizmu nie należy stosować restrykcyjnych i nudnych diet. Z myślą o wszystkich osobach pragnących przeprowadzić szybki proces regeneracji organizmu powstała kuracja sokowa Juice by Przełom w Odżywianiu.

Recepta na zdrowie jest bardzo prosta i smaczna - 6 soków oraz absolutna nowość na start każdego sokowego dnia - 100 ml shot, który jest prawdziwą bombą witaminową.

Zamień poranną kawę na shota i zyskaj więcej siły na cały dzień!

Soki są doskonałym narzędziem do odżywienia i poprawy kondycji organizmu z uwagi na niemal 100%-ową wchłanialność składników pochodzących z warzyw i owoców.

W zależności od celu terapii oraz stopnia zaawansowania detoxu nasi dietetycy przygotowali specjalne pakiety.

Jeśli masz swoje ulubione smaki – masz możliwość stworzenia własnego, unikalnego zestawu, który pozwoli jeszcze łatwiej osiągnać cel.
 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.juicebyprzelom.pl